pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sobota: 8.00 - 14.00
pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sob.: 8.00 - 14.00
Emila Czaplińskiego 30A, Lublin

Wizaż i makijaż

Makijaż Ślubny

Makijaż ślubny jest ekscytującym wyzwaniem dla każdej wizażystki, a jej kreatywność i talent mogą przyczynić się do stworzenia prawdziwego dzieła. Przy tego rodzaju makijażu niezbędne jest również doświadczenie i wiedza dotycząca zasad jego wykonania.

Najważniejszy jest kontakt i rozmowa z przyszłą Panną Młodą, np. podczas makijażu próbnego.

To Jej oczekiwania i marzenia są sprawą priorytetową.

Dla wizażystki bardzo istotne są wszelkie informacje dotyczące kolorystyki sukni ślubnej i dodatków (biżuteria, kwiaty). To one będą decydowały o kolorystyce i tonacji makijażu ślubnego, pozwoli to uzyskać efekt spójności lub wręcz przeciwnie, przemyślanego kontrastu.

Ważnym elementem jest również forma makijażu. Należy pamiętać, że jest to makijaż, który z jednej strony powinien być zwiewny, subtelny i świetlisty, a z drugiej musi spełniać wymagania makijażu fotograficznego – każda Panna Młoda pragnie utrwalić na zdjęciu te piękne chwile.

Profesjonalna wizażystka doskonale potrafi zbalansować te cechy i tym samym uzyskać efekt trwałego, dobrze korygującego defekty skórne, a zarazem delikatnego i podkreślającego atuty Panny Młodej makijażu.

Pracujemy na najlepszych produktach:

Makijaż Studniówkowy

Makijaż studniówkowy to niewątpliwie makijaż wieczorowy dedykowany specjalnie dla wszystkich Maturzystek i dziewcząt, wybierających się na ten wyjątkowy bal.
Gdy już wybierzesz odpowiednią sukienkę, buty i wszystkie inne akcesoria, czas by skupić się na makijażu. Studniówkę pamiętać będziesz przez lata, warto więc postarać się o to, by pokazać się na niej z jak najlepszej strony.
Polecamy wizytę w naszym salonie, gdzie wykonamy dla Ciebie piękny makijaż na tę wyjątkową noc.

Makijaż Wieczorowy

Makijaż Wieczorowy różni się od dziennego kolorami, ponieważ przytłumione światło świec czy światło elektryczne pochłania kolory. Aby wyostrzyć kontury, co wygląda korzystniej przy sztucznym oświetleniu, wybieramy ciemniejszy podkład oraz kontrastowe cienie do powiek. Nakładamy również więcej różu i tuszu do rzęs. Na życzenie Klientki na twarzy i dekolcie rozprowadzamy drobinki złota oraz przyklejamy sztuczne rzęsy.

WIZAŻ I MAKIJAŻ – Cennik

Makijaż: wieczorowy, ślubny, studniówkowy  200 zł
Makijaż ślubny (próbny) 200 zł
Kępki rzęs od 40 zł
   
Call Now Button