pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sobota: 8.00 - 14.00
pon. - pt.: 8.00 - 20.00
sobota: 8.00 - 14.00
Emila Czaplińskiego 30A, Lublin

Makijaż permanentny

Co to właściwie jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to delikatne wprowadzenie naturalnego barwnika pod skórę.
Służy do naturalnego podkreślenia kształtu ust, linii brwi, a także oczu. Makijaż permanentny utrzymuje się od 2 do 5 lat.

Komu polecany jest makijaż permanentny?

  • Kobietom, które cały czas są w biegu i często brakuje im czasu na wykonanie makijażu.
  • Paniom, których brwi są zbyt krótkie, za cienkie lub zbyt jasne. Pozwoli on skorygować ich kształt, a kontur ust, który jest mało widoczny lub pozbawiony symetrii możemy skorygować na stałe.
  • Dziewczynom uprawiającym sporty wodne lub często korzystającym z basenu.
  • Dla osób po przebytej chemioterapii, którym brakuje brwi i rzęs. Możemy wtedy nadać kształt brwi rysując włoski imitujące naturalny wygląd lub zarysować linię na górnej i dolnej powiece.
  • Osobom posiadającym potrzebę retuszu blizn lub przebarwień.

Każda kobieta może pięknie wyglądać przez 24 godziny. W każdej sytuacji i o każdej porze dnia i nocy.

Jaki makijaż permanentny możesz sobie zrobić?

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania pozwala na idealne ukształtowanie brwi lub namalowanie włosków, w zależności od indywidualnych predyspozycji. Polecamy makijaż permanentny brwi Paniom pragnącym wyrównać kolor, jak również brakujące części brwi, tzw. „uniesienia”. Gdy brwi jest po prostu za mało lub są zbyt jasne albo siwe. Podczas zabiegu pigmentacji brwi w sposób naturalny zostaną one wyrównane i zagęszczone. Nowo ukształtowane brwi z pewnością są najczęściej wybieranym zabiegiem pigmentacji permanentnej w naszym Instytucie. Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi dokładnie omawiamy z Klientką kształt, kolor oraz stopień zagęszczenia. Dopiero po wcześniejszym szkicu, rysunku i całkowitej akceptacji przystępujemy do znieczulenia maścią i pigmentowania.
Makijaż permanentny brwi metoda piórkowa, (metoda włosa) pozwala na zagęszczenie włosków lub wzmocnienie odcienia brwi. Jeśli decydujemy się na metodę piórkową oznacza to, że każdy włos rysowany jest oddzielnie z uwzględnieniem odpowiedniej w danym miejscu grubości, kąta nachylenia i nasycenia pigmentu. Efekt jest bardzo naturalny. Makijaż permanentny metoda włosa wymaga precyzji i dużego doświadczenia.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Makijaż permanentny oczu doskonale nadaje się przy delikatnej oprawie, przy cienkich rzęsach, jak również przy długich, ale prostych rzęsach, gdzie efekt zagęszczenia linii rzęs podkreśli i uwidoczni kolor tęczówki. Zagęszczenie linii rzęs na powiece jest coraz bardziej popularne i coraz częściej doceniane przez Panie.
Makijaż permanentny oczu polecamy również osobom z alergią, gdzie tusze i eyelinery podrażniają skórę wrażliwą. Barwniki mineralne Sensitive, których używamy są stworzone z myślą o alergikach. Gwarantują one bezpieczeństwo zabiegu. Makijaż permanentny oczu może idealnie, w sposób naturalny i delikatny podkreślić linie rzęs. Przy dekoracyjnym makijażu permanentnym można ukształtować kreski górne w zależności od predyspozycji indywidualnych. Stosujemy technikę linii i technikę punktową.
Twoje kreski dolne lub kreski górne na pewno będą wyglądały bardzo naturalnie.

MAKIJAŻ PERMANENTY UST

Makijaż permanentny ust pozwala podkreślić kolor, skorygować kształt, albo odtworzyć pigment czerwieni wargowej. Pełne cieniowane ust daje bardziej plastyczny i wyrazisty wygląd.
Makijaż permanentny ust w sposób naturalny je podkreśli, powiększy, rozjaśni lub przyciemni w zależności od upodobań lub życzeń Klientki.
Makijaż permanentny ust Lip Light to jasna kreska wokół konturu ust, która pozwoli optycznie rozświetlić i odmłodzić okolice ust.
Osiągamy też doskonałe rezultaty przy rekonstrukcji czerwieni wargowej po operacji rozszczepu wargi (zajęcza warga).
Przed zabiegiem dokładnie analizujemy wymagania Klientki oraz szkicujemy usta specjalistyczną kredką, w celu sprawdzenia efektu finalnego. Dopiero po konsultacji i rysunku przechodzimy do dalszej pracy.

W „VILLA ROSA” używamy tylko atestowanych, naturalnych barwników mineralnych Sensitive niemieckiej firmy Ri-Soft.
Pigmenty mineralne Ri-Soft Sensitive nie posiadają środków konserwujących i zapachowych, domieszek chemicznych ani stabilizatorów.
Nie powodują żadnych działań ubocznych. Doskonale nadają się do wszystkich rodzajów cery, również do cery wrażliwej.
Posiadają certyfikat Instytutu Dermatologii. Masz 100% pewności, że zabieg makijażu permanentnego będzie bezpieczny.
Barwniki mineralne Ri-Soft Sensitive zostały nagrodzone Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich 2011 za najwyższą jakość i bezpieczeństwo!

Czytaj więcej o naszych barwnikach

Etapy wykonywania makijażu permanentnego

Wskazania po zabiegu makijażu permanentnego

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego

Brwi 800 zł
Brwi – odświeżenie po roku 500 zł
Oczy – Kreski górne 500 zł
Oczy – Kreski dolne 400 zł
Usta – kontur 600 zł
Usta – kontur z wypełnieniem 800 zł

Nasze urządzenie: