pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sobota: 8.00 - 14.00
pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sob.: 8.00 - 14.00
Emila Czaplińskiego 30A, Lublin

Vita Force

Zabieg na twarz Vita Force – rozjaśnia, odmładza, regeneruje

Z AKTYWNĄ WITAMINĄ C I KOLAGENEM

Firma Theo Marvee przedstawia Państwu odmładzającą, rozjaśniającą terapię VitaForce, opartą na kompleksie VC-IP oraz kolagenie.

Skład:

KOMPLEKS VC-IP
Nowej generacji pochodna witaminy C, która jest bardziej skuteczna, stabilna i odporna na działanie światła, wysokiej temperatury
i powietrza. Ta unikalna forma witaminy C głębiej penetruje naskórek, jest silniejsza niż czysta witamina C i nawet niskie stężenie daje doskonałe rezultaty w zabiegach. Odświeża skórę, wyrównuje koloryt oraz zwiększa wchłanianie komórkowe a także zatrzymuje syntezę nowej melaniny przy jednoczesnym. blokowaniu już wytworzonej.

KOLAGEN
Aplikacja kolagenu stanowi rusztowanie dla nowego kolagenu produkowanego przez fibroblasty. Korygowane są ubytki kolagenu w skórze
i stymuluje się synteza nowych włókien. Efektem tego jest poprawa napięcia skóry i wygładzenie drobnych zmarszczek. W ciągu ostatnich dziesięcioleci kolagen zyskał sławę jako składnik regenerujący, nawilżający, wypełniający oraz skutecznie walczący z oznakami upływającego czasu.

OLEJ BABASSU
Substancja o właściwościach nawilżających oraz odbudowujących warstwę lipidową skóry. Olej babassu jest wytłaczany z orzeszków palmy Cohune (Orbignya Cohune), którą uprawia się w Brazylii i Afryce. Wyglądem i właściwościami przypomina olej kokosowy i olej palmowy. Składnik w 100 % naturalny, który ma za zadanie nawilżać, wzmacniać i zmiękczać skórę. Zawiera około 70 % lipidów, w tym dużą ilość kwasu laurynowego i mirystynowego.

Zabieg na twarz „Vita Force” 160 zł
Call Now Button