pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sobota: 8.00 - 14.00
pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sob.: 8.00 - 14.00
Emila Czaplińskiego 30A, Lublin

Neobotuline

Zabieg na twarz Neobotuline

KOMPLEKSOWY ZABIEG Z TECHNOLOGIĄ REDUKCJI ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

Specjalistyczny, kompleksowy zabieg przeznaczony do intensywnej pielęgnacji cery z zaznaczonymi objawami starzenia mimicznego, a także utratą jędrności i napięcia.

Stworzony z myślą o kobietach ok. 40. r.ż., które pragną nie tylko efektywnej i szybkiej poprawy wyglądu, ale także skutecznego działania opóźniającego starzenie się.

Zabieg bazuje na ultranowoczesnych składnikach, które odbudowują, wzmacniają i chronią delikatną strukturę włókien podporowych skóry.

NEUROAKTYWNY PEPTYD NOWEJ GENERACJI ogranicza skurcze mięśni prowadzące do powstawania zmarszczek, a innowacyjne molekuły HYDROINFUSION zapewniają trójwymiarowe supernawilżanie.

Technologia redukcji objawów miostarzenia:

NEOBOTULINE – ultraaktywny neuropeptyd redukujący skurcze mięśni prowadzące do powstania zmarszczek mimicznych. Hamuje proces powstawania i pogłębiania się zmarszczek mimicznych oraz nie pozwala na ich utrwalanie się i przekształcanie
w bruzdy.
MOLEKUŁY HYDROINFUSION – innowacyjne, superskuteczne cząsteczki zdolne do trójwymiarowego nawilżania skóry. Poprawiają cyrkulację wodną między komórkami skóry, odbudowują zasoby fizjologicznego kwasu hialuronowego.
AMINOFIRM COMPLEX – zaawansowany technologicznie lipofilizowany aminokwas, który działa niczym katalizator syntezy kolagenu, znacząco przyspieszając i usprawniając jego produkcję w skórze. Poprawia mikrorzeźbę naskórka, pomaga przywrócić doskonałą jędrność i elastyczność.
EKSTRAKT Z KWIATU BUDDLEJA DAVIDII – komórki macierzyste z MOTYLEGO KWIATU, chronią przed uszkodzeniami i hamują toczące się już w skórze mikrostany zapalne*. Silnie ograniczają aktywność enzymu rozkładającego kolagen w skórze, opóźniają starzenie oraz wzmacniają stelaż białkowy skóry.
*Proces ten opisywany jest jako INFLAMMAGING czyli starzenie w wyniku chronicznego mikrostanu zapalnego.

Zabieg na twarz „Neobotuline” 150 zł
Call Now Button