pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sobota: 8.00 - 14.00
pon. - pt.: 8.00 - 20.00
sobota: 8.00 - 14.00
Emila Czaplińskiego 30A, Lublin

Temptation

Zabieg na twarz Temptation – przeciwzmarszczkowy i liftingujący

Laboratoria Theo Marvee, szukając skutecznych metod cofnięcia czasu, który odciska swoje piętno na naszych twarzach, sięgnęły do pradawnych źródeł. Wąż kuszący jabłkiem był przyczyną zguby ludzkości. Dzisiaj Theo Marvee, używając najnowszej technologii wykorzystuje to do walki z upływem czasu.

Jest to luksusowa, liftingująca, przeciwzmarszczkowa i nawilżająca linia z jadem węża i komórkami macierzystymi z jabłek.

Składniki aktywne:

  • Syn-Ake (jad węża) – to neuropeptyd naśladujący działanie toksyny węża Temple Viper, i jest najsilniejszym peptydem rozkurczającym.
  • PhytoCellTec Malus Domestica – pierwsze roślinne, aktywne komórki macierzyste, których zadaniem jest ochrona ludzkich komórek macierzystych skóry a ich skuteczność udowodniono w badaniach.
  • Tens’Up – to naturalna substancja aktywna łącząca natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu z działaniem przeciwstarzeniowym.
  • Kwas hialuronowy (HA) – polisacharyd należący do glukozaminoglikanów, które wraz z elastyną i kolagenem są podstawowymi składnikami struktury tkanek takich jak skóra.
Zabieg na twarz „Temptation” 160 zł