pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sobota: 8.00 - 14.00
pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sob.: 8.00 - 14.00
Emila Czaplińskiego 30A, Lublin

Skóra wrażliwa i naczynkowa

Kosmetyki naturalne OrganicSeries

Linia „OrganicSeries” wykorzystuje odżywcze wody roślinne, które zawierają cenne witaminy i minerały potrzebne do prawidłowej odbudowy skóry. Aktywne organiczne składniki działają detoksykująco i energetyzująco, przez co skóra staje się bardziej promienna, zdrowsza i odzyskuje młodzieńczy blask.

Linia OrganicSeries została tak skomponowana, aby mogły z niej korzystać kobiety w ciąży i te o bardzo wrażliwej, delikatnej skórze.

Wszystkie produkty linii OrganicSeries są naturalne. Powstają z najwyższej jakości organicznych składników, z czego co najmniej 95% pochodzi z certyfikowanych ekologicznych upraw. Aktywne składniki Linii OrganicSeries otrzymały certyfikat francuskiego instytutu EcoCert, nadzorującego jakość stosowanych przy produkcji surowców.

Organiczne kosmetyki dostarczają ciału niezbędnego odżywienia, wolnego od chemii i sztucznych substancji takich jak parabeny, ftalany, syntetyczne barwniki, syntetyczne kompozycje zapachowe.

Organiczne kosmetyki dostarczają ciału niezbędnego odżywienia, wolnego od chemii i sztucznych substancji. Dają skórze odpocząć, przez co umożliwiają naturalny detoks i odnowę, a co za tym idzie, przywracają młodzieńczy i zdrowy wygląd. Oferując swoim klientom wyjątkową eko – pielęgnację, dbamy o ich zdrowie i piękno.

W zabiegach pielęgnacyjnych OrganicSeries dla zwiększenia penetracji składników aktywnych oraz skuteczności działania wykorzystywana jest kawitacja, oraz sonoforeza.

Zabieg pielęgnacyjny do Cery Naczyniowej i Wrażliwej

Działanie zabiegu:

  • wzmocnienie i uelastycznienie ścian naczyń krwionośnych
  • obkurczenie ścian naczyń włosowatych
  • łagodzi rumień
  • rozjaśnia przebarwienia
  • rozświetla cerę zmęczoną
  • głęboko nawilża cerę odwodnioną
  • Zabieg z użyciem peelingu kawitacyjnego i sonoforezy + algi

Zabieg z użyciem peelingu kawitacyjnego i sonoforezy + algi

zabieg „OrganicSeries” 120 zł
Call Now Button