Fryzjerstwo
Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja ciała
Depilacja laserowa
Fotoodmładzanie
Lifting bez skalpela
Manicure & Pedicure
Wizaż i makijaż
Makijaż permanentny
Masaż i zabiegi rehabilitacyjne
BHS - masaż próżniowy
Medycyna estetyczna
Zabiegi dla mężczyzn
Pakiety ślubnePielęgnacja stóp ma bardzo ważne znaczenie dla ich zdrowia. Delikatna, gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i lekkości. Dlatego warto otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure.

Pedicure kosmetyczny
Wykonywany jest metodą bezinwazyjną przy użyciu najwyższej jakości frezarki firmy Gerlach. Pracujemy w oparciu o produkty niemieckiej marki Gehwol, specjalizującej się wyłącznie w preparatach do pielęgnacji stóp. Preparaty te charakteryzują się najwyższą jakością, zaspakajając różnorodne potrzeby klientów. Ich receptura oparta jest wyłącznie na naturalnych substancjach, które przynoszą ulgę stopom z różnymi dolegliwościami (np. sucha skóra, potliwość, obrzęki). Pielęgnacja stóp rozpoczyna się relaksującą kąpielą z solą ziołową i dodatkiem olejków esencjonalnych po czym nadaje się paznokciom odpowiedni kształt, odsuwa lub wycina skórki oraz usuwa zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki/omegi. Każdy pedicure kończy się przyjemnym peelingiem stóp i relaksującym masażem z użyciem produktów frimy Gehwol.

 

PODOLOGIA - Pedicure leczniczy

"Villa Rosa" wykonujemy kompleksowe usługi poprawiające kondycję stóp.

Naszą specjalnością jest profesjonalny pedicure leczniczy.

CECHY PEDICURE LECZNICZEGO:
- usunięcie zrogowaciałego naskórka ( nagniotki, modzele )
- usunięcie odcisków- prawidłowe skrócenie paznokci
- zabieg na wrastający paznokieć
- pękająca pięta
- udzielenie wskazówek i zaleceń pielęgnacji domowej

Wykonujemy:

Usuwanie pojedynczej zmiany na stopach

Niewygodne obuwie, noszenie wysokich obcasów, obcisłe skarpety lub rajstopy, nieprawidłowe ustawienie kości śródstopia, wadliwy chód, a nawet otyłość sprawiają, że na stopach pojawiają zmiany, powodujące dyskomfort chodzenia oraz ból.

Odcisk zwykle przyjmuje formę ograniczonej twardej i suchej zmiany skórnej w kolorze identycznym, jak otaczająca go skóra, i może spowodować uszkodzenie tkanek skóry i tkanek głębiej położonych. 

Modzel to ognisko nadmiernego rogowacenie naskórka. Najczęściej pojawia się na podeszwie stopy pod jedną z główek kości śródstopia, ale także na podeszwie stopy i na pięcie. U niektórych pacjentów modzele mają głęboko umiejscowiony rdzeń, co sprawia, że są wyjątkowo bolesne i wrażliwe na ucisk.

W naszym salonie z sukcesem leczymy i pielęgnujemy stopy narażone na odciski i modzele:

  Pedicure leczniczy
 80-120 zł
  Pedicure kosmetyczny bez malowania  70 zł
  Pedicure kosmetyczny z malowaniem  80 zł
  Pedicure + Shellac (hybryda) 115 zł
  Pedicure SPA  (pedicure + peeling + maska + elektryczne rękawice + masaż stóp) 100 zł
  Manicure u stóp + zwykły lakier 50 zł
  Manicure u stóp + Shellac (hybryda) 60 zł
  Zdobienie paznokci u stóp
 od 10 zł
  Maska nawilżająca na stopy + 20 zł

 

Pedicure SPA

Zabieg pedicure połączony z precyzyjną pielęgnacją skóry stóp. Zabieg polecany dla wszystkich osób, które chcą mieć piękne i wypielęgnowane stopy, przy zrogowaciałym i pękającym naskórku. Po zabiegu skóra stóp jest odżywiona, zregenerowana i jedwabiście gładka a stopień nawilżenia naskórka podnosi się.

Oprócz tradycyjnych czynności w zabiegu (nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu, odsunięcie/wycięcie skórek oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki) dodatkowo wykonywana jest kąpiel w ziołowej soli zmiękczającej skórę, głęboki peeling stóp oraz nakładana jest na stopy odżywcza maska, której działanie wspomagane jest zastosowaniem skarpet elektrycznych, zapewniających lepsze wchłonięcie preparatów w skórę, a więc i szybsze rezultaty. Zabieg ten ma wyjątkowe właściwości odżywcze, nawilżające, regenerujące, wygładzające i odświeżające naskórek. Dodatkowo pobudza mikrocyrkulację i ułatwia głębsze wnikanie substancji aktywnych. Zakończony jest relaksującym masażem z użyciem wspaniałych produktów SPA firmy CUCCIO.

  Pedicure SPA (pedicure + peeling + maska + elektryczne rękawice + masaż stóp)  100 zł

 

W naszym gabinecie postawiliśmy na nowoczesność, higienę i wysokie standardy.

Sterylizujemy narzędzia w bardzo nowoczesnym autoklawie, który używany jest także w placówkach medycznych oraz stomatologicznych.
Bezpieczeństwo i higiena to podstawa, dlatego pracownicy gabinetu podnoszą swoje kwalifikacje, uczestniczą w sympozjach i szkoleniach poświęconych tym zagadnieniom.

W trosce o bezpieczeństwo klientów, używamy najlepszych dostępnych środków na rynku.

Stawiamy na komfort i spokój klientów o własne zdrowie – jest to dla nas priorytet. Zapraszamy.