Fryzjerstwo
Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja ciała
Depilacja laserowa
Fotoodmładzanie
Lifting bez skalpela
Manicure & Pedicure
Wizaż i makijaż
Makijaż permanentny
Masaż i zabiegi rehabilitacyjne
BHS - masaż próżniowy
Medycyna estetyczna
Zabiegi dla mężczyzn
Pakiety ślubnePeeling kawitacyjny + oczyszczanie manualne
Najpierw wykonywany jest dokładny demakijaż twarzy, następnie przeprowadzana jest diagnoza skóry. Kolejną fazą zabiegu jest peeling kawitacyjny, po czym przystępujemy do manualnego oczyszczania. Następny etap to dezynfekcja skóry, darsonwalizacja, nałożenie serum oraz maski łagodząco-ściągającej. Na koniec zabiegu zostaje nałożony krem odpowiedni do rodzaju cery.

  Oczyszczanie twarzy  100 zł

 

Mikrodermabrazja diamentowa + oczyszczanie manualne
Najpierw wykonywany jest dokładny demakijaż twarzy, następnie przeprowadzana jest diagnoza skóry. Kolejną fazą zabiegu jest mikrodermabrazja diamentowa, po czym przystępujemy do manualnego oczyszczania. Następny etap to dezynfekcja skóry, darsonwalizacja, nałożenie serum oraz maski łagodząco-ściągającej. Na koniec zabiegu zostaje nałożony krem odpowiedni do rodzaju cery.

  Oczyszczanie twarzy  130 zł

 

Wapozon + oczyszczanie manualne

Wapozon stosowany jest przy zabiegach kosmetycznych w obszarze twarzy, szyi, dekoltu i pleców. Zabieg wykonywany parą wodną/ozonem rozmiękcza martwe komórki, dzięki czemu nakładane później preparaty aktywne łatwiej wnikają w głąb skóry.

Wapozon jest szczególnie polecany przy chorobach skórnych, takich jak trądzik, ponieważ waporyzacja znacznie zmniejsza pory, a przy tym jeszcze głęboko nawilża skórę.
Zalety wapozonu:

Przeciwwskazania:

  Oczyszczanie twarzy  100 zł

 

Oczyszczanie twarzy + kwasy

  Oczyszczanie twarzy + kwasy
 220 zł

 

Mikrodermabrazja + kwasy

  Mikrodermabrazja twarzy + kwasy
 200 zł