pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sobota: 8.00 - 14.00
pon. - pt.: 8.00 - 20.00; sob.: 8.00 - 14.00
Emila Czaplińskiego 30A, Lublin

Etapy wykonywania makijażu permanentnego

Etapy wykonywania makijażu permanentnego:

Wykonanie makijażu permanentnego w „VILLA ROSA” zawsze poprzedza bezpłatna konsultacja, podczas której dokładnie zdiagnozujemy Twoją skórę i dobierzemy odpowiedni kształt makijażu.
Musimy tutaj uwzględnić właściwy odcień oraz rysunek makijażu dopasowany indywidualnie do typu Twojej urody.
Ogólny koloryt powinien być spójny, jednocześnie naturalny i efektowny.
Dobierając makijaż permanentny zawsze uwzględniamy sugestie i życzenia Klientki. Dlatego też przed wykonaniem właściwego zabiegu szkicujemy wstępny, dokładny rysunek makijażu na twarzy Klientki. Dopiero po zaakceptowaniu rysunku przystępujemy do precyzyjnego odtworzenia go pigmentami permanentnymi.
Przed pigmentacją zawsze znieczulamy miejsca przeznaczone do zabiegu. Najczęściej stosujemy krem znieczulający.
W następnej kolejności przystępujemy do pigmentacji.
Za pomocą jednorazowej igły specjalnie skonstruowanej do pigmentacji permanentnej, wprowadzamy barwnik pod skórę na głębokość 0,6-1,2 mm.
Jest to dostatecznie głęboko, aby pigment został dobrze zmagazynowany przez skórę, a jednocześnie jest to warstwa bezpieczna, gwarantująca wyłuszczenie się pigmentu z czasem.
Na tej głębokości wprowadzony pigment nie zostanie w skórze na stałe – jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego tatuażu.
Po zakończeniu pigmentacji zalecane jest stosowanie kremu przyspieszającego gojenie tak długo, aż do wyłuszczenia się nadmiaru pigmentu.
Pigment wyłuszcza się przez okres około 7 dni (max.do 2-3 tyg.) w zależności od indywidualnych skłonności skóry. Dopiero po wyłuszczeniu nadmiaru pigmentu uzyskujemy rzeczywisty odcień rysunku.
Wyłuszcza się około 50% barwnika i dopiero wtedy możliwa jest ocena efektu. Po ok. 3tygodniach konieczna jest ponowna wizyta w naszym salonie w celu uzupełnienia barwnika.

Efekty utrzymują się 2-3 lata.

Call Now Button